Liga 4 Brașov 2023-2024 – Etapa 17

Rezultatele înregistrate în cea de-a șaptesprezecea etapă a sezonului 2023-2024 din Liga 4 Brașov

Inter Cristian – ACSM Codlea 0-3

Cetățenii Ghimbav – ASF Hărman 0-3

Aripile Brașov – CSM Făgăraș 3-4

CSM Săcele – Bucegi Moieciu 10-1

ACS Hoghiz – Chimia Orașul Victoria 2-1

Carpați Berivoi – Colțea 1920 Brașov 2-2

ACS Vulcan – Olimpic Zărnești II 2-2

FS Voila stă.

Clasamentul după 17 etape disputate din Liga 4 Brașov, sezonul 2023-2024

LocEchipăMeciuri JucateVictoriiEgaluriÎnfrângeriGoluri MarcateGoluri PrimitePuncte
1C.S.M. Săcele16141173743
2A.C.S.M. Codlea161321781341
3A.C.S. Coltea 1920 Brasov161150471038
4C.S. Inter Cristian161213461837
5C.S.M. Fagaras16835413227
6C.S. Chimia Orasul Victoria16754272126
7A.S. Cetățenii Ghimbav16817653325
8A.S.F. Hărman16736362624
9A.S.C. Olimpic Zărneşti II16529373617
10A.S. Aripile Braşov16529313117
11A.C.S. Vulcan 200815348254213
12A.S. Bucegi Moieciu16349234813
13A.C.S.Hoghiz164111255213
14A.F.C.S. Carpaţi Berivoi16021410902
15F.S.Voila15021381132

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *