Liga 4 Brașov 2023-2024 – Etapa 18

Rezultatele înregistrate în cea de-a optisprezecea etapă a sezonului 2023-2024 din Liga 4 Brașov

FS Voila – Inter Cristian 0-10

ASF Hărman – Aripile Brașov 1-2

CSM Făgăraș – CSM Săcele 3-2

Bucegi Moieciu – ACS Hoghiz 2-1

Chimia Orașul Victoria – Carpați Bervioi 6-2

Colțea 1920 Brașov – ACS Vulcan 2008 0-1

ACSM Codlea – Cetățenii Ghimbav 3-0 (nu s-a disputat)

Olimpic Zărnești II stă.

Clasamentul Liga 4 Brașov 2023-2024 dupa 18 etape dispute

LocEchipaMeciuriVictoriiEgaluriÎnfrângeriGoluri MarcateGoluri PrimitePuncte
1A.C.S.M. Codlea171421811344
2C.S.M. Săcele171412751043
3C.S. Inter Cristian171313561840
4A.C.S. Coltea 1920 Brasov171151471138
5C.S.M. Fagaras17935443430
6C.S. Chimia Orasul Victoria17854332329
7A.S. Cetățenii Ghimbav17818653625
8A.S.F. Hărman17737372824
9A.S. Aripile Braşov17629333220
10A.S.C. Olimpic Zărneşti II16529373617
11A.C.S. Vulcan 200816448264216
12A.S. Bucegi Moieciu17449254916
13A.C.S.Hoghiz174112265413
14A.F.C.S. Carpaţi Berivoi17021512962
15F.S.Voila16021481232

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *